| maruneakflorin a întrebat:

as vrea să-mi cumpăr un laptop de pe site-ul amazon, doar că nu mai au acest model nou ci au acest model folosit, și as vrea sa stiu de către cine e folosit și dacă sunt șanse că acest laptop sa nu funcționeze sau sa aiba diferite zgârieturi dau funda ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Cine poate sti cine l-a folosit. Primul și cel mai important lucru care trebuie spus despre produsele resigilate este că acestea sunt 100% funcționale. Din acest punct de vedere, nu trebuie să vă faceți griji niciodată. Sunt, practic, produse noi care au fost deschise din diverse motive, cum ar fi fotografierea lor, testarea lor, sau prezentarea lor în magazin. Acestea au fost, deci, testate.