| kenNNzorFTW a întrebat:

As vrea sa stiu daca este in regula daca tin un hdd extern de la Western Digital de 500gb mereu in priza, adica porneste odata cu pc-ul, dar as vrea sa stiu daca este bine? si daca se poate supraincalzi?

Răspuns Câştigător
| LIN2010 a răspuns:

Asa procedez si eu (am un Samsung 1.5 Tb) de vreo 6 luni si am probleme cu el. Functioneaza normal si nu se incalzeste.Respecte...

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu are nimic chiar daca se incalzeste putin.

| Exio a răspuns:

Nu este recomandat, doar daca acel hard extern este dotat cu un cooler. Sfatul meu este sa nu stai cu el pornit tot timpul pentru ca ii scurtezi durata vietii.