| Aniu a întrebat:

Unde credeti ca e cea mai buna zona in Bucuresti pentru a cumpara o garsoniera (sectorul 1)?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Sectoru 5.

| d3men7zel a răspuns:

Cea mai cautata zona de catre oamenii cu venituri medii este partea de sud a Bucurestiului, in timp ce nordul este ales de persoanele care pot aloca un buget mai consistent atunci cand vine vorba de achizitii imobiliare. Asadar, cu 20.000 de euro se poate achizitiona o garsoniera intr-un imobil nou, amplasat la o distanta de aproximativ 5 minute de mers pe jos pana la Soseaua Oltenitei. Locuinta are o suprafata utila de 26 de metri patrati si se vinde complet finisata. tongue
Bafta si fundahappy

| AlexandrulS a răspuns:

Parerea mea daca vrei sa iti iei o garsoniera undeva la 200 euro adica destul de ok poti cauta in sec 2 sunt multe ofertewinking

| Aniu explică (pentru AlexandrulS):

Ma intereseaza sa fie aproape de facultatea de informatica, dar vreau sa o cumpar nu sa o inchiriez happy.