| Narcis494 a întrebat:

Cand am si eu o problema cand pornesc calculatoru imi da sa dau start windows normally safe mode etc, dau start windows normally si dupa aia incep sa mi se incarce niste drivere si imi intra in safe mode, dc?
FUNDA!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pentru ca e windows-ul defect. Are scurgere la ungere!happy
Asa ca...reinstaleaza-l! Posibil probleme drivere, registrii busiti, virusi, etc.

| Bebitza99 a răspuns:

Mane nu da pe express install sau cv de genu(care scrie ca e recomandat) dai start windows normally default nu stiu ce
daca tot iti apare ca isi face update il lasi sa si-l faca, Bafta!