| deM0 a întrebat:

cand e urmatoarea vacanta?
adica stiu ca luni incepem scoala dupa aia dupa o sapt sau 2 iar vacanta ...cine imi poate spune mai exact? (sunt clasa a IX-a)

Răspuns Câştigător
| TravisForest a răspuns:

Buna. Din cate am inteles eu, pana marti ( 30 aprilie 2013 ) se face scoala si dupa aia e vacanta de paste din 1 mai pana in 5 mai.

O noapte frumoasa! happy

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este vacanta, doar zile libere pentru bugetari in perioada 1-6 mai (de fapt 2 si 3 mai, celelalte fiind zile libere si sarbatori legale), asa ca si elevii sunt liberi in aceasta perioada.

| alexs99 a răspuns:

Urmatoarea vacanta va fi de Paste in perioada 1-6 mai, apoi va fi cea de vara.