| dani97 a întrebat:

din pacate a trecut si vacanta asta de iarna. luni incepem scoala. intrebarea mea este cand avem urmatoarea vacanta? si cum credeti ca o sa treaca timpul pana la ea, repede sau incet? multumesc. sper sa nu v-i sa para stupida intrebarea mea :* big grin tongue

2 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Nu-mi mai aminti si tu ca o sa-mi dereglez programul de culcat la 4 si trezit la 15.
O sa treaca a naibii de greu, doar gandes-te ca semestrul asta e aproape dublu fata de primul.

| anda4 a răspuns:

Pai urmatoare vacanta va fi de pe 6 aprilie pana pe 13, din pacate doar o saptamana, timpul va trece repede daca iti place la scoala!