| xAndrei a întrebat:

cand se ia vacanta? Si..saptamana viitoare o sa fie saptamana aceea "speciala" pentru ca am fost racit si ultimele 2 saptamani nu am fost la scoala

8 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Vacanta se ia peste 3 saptamani si incepe de saptamana viitoare tongue

Răspuns utilizator avertizat
| zuzualina a răspuns:

Saptamana altfel : 2-6 apr
vacanta : 9-22 apr

| わたなべ久美子 a răspuns:

BUNA, vacanta se ia dupa saptamana altfel care este saptamana asta.

| Smiiiile a răspuns:

Luni incepe "Scoala altfel", perioada 2 - 6 aprilie. Apoi incepe vacanta de Paste!

| ZuzuSweet a răspuns:

2-6 apr. e scoala altfel adica saptamana aceia... apoi de pe 6 pana pe 23 apr. (adica 2 saptamani) happyte-am ajutat? happywinking

| lorikik a răspuns:

Vacanta o sa fie de pe 9 aprilie pana 23 apriliebig grin