| CRC98 a întrebat:

dupa saptamana asta altfel saptamana viitoare este vacanta sau se face scoala ca am auzit ca nu se face si este o mica vacanta de o saptamana?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Săptămână viitoare, 8 aprilie - 14 aprilie, este o mini vacanță.
Nu se fac ore, nu se merge la școală.
Distracție plăcută!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești în vacanță!
Pa, pa.

| MytzaMytz a răspuns:

Da nu se face scoala o saptamana dupa accea saptamana astfel.

| allexxys a răspuns:

Buna si tzyetongue
Dupa saptamana altfel, se ia vacanta de o saptamana, si dupa saptamana respectiva se incepe programul scolar ca inainte, adica la 12:30... si nu se mai ia vacanta pana la sf scolli
De pasti adia pe 6mai, se da liber...tongue (eventual si pe 7mai.:*)
Sper ca te'am ajutattongue

| vladuut a răspuns:

SAptamana asta este vacanta! Funda?

| CRC98 explică (pentru vladuut):

Asta care o sa vina?