| anonim_4396 a întrebat:

Care e aplicatia de facebook cu care sa vezi cati ti-au vizitat profilul?

Răspuns Câştigător
| alealexuta a răspuns:

Bună,
Nu ai cum. Chiar dacă există n aplicaţii de genul ăsta, niciuna nu îţi arată numărul adevărat.

Imi pare rau..Insa nu merge!
Intreaba pe cine vrei.
Funda?happy

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nu poti vedea numarul de persoane ce ti-au vizitat profilul, nu exista o asemenea aplicatie.

| RazvanDanc a răspuns:

Momentan, din pacate, facebook nu are o aplicatie care sa dea un numar real al celor care ti-au vizitat profilul. Toate aplicatiile sunt facute de terte persoane si pot pune in pericol contul tau de facebook.