| Lucian1096 a întrebat:

Cineva care pune la pariuri si bilete bune cu sanse? Vreau si eu un bilet pentru maine cu 10 lei ca nu prea stiu ce sa pun. Maxim 5 meciuri, echipe bune si cu sanse. Un bilet frumos si cu sanse, o funda frumoasalaughing Salut!

23 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Besiktas
Sporting
Djokovic
Steaua
Muntenegru (handbal)

| Drimmero a răspuns:

Cele spuse de @ HopaHopa sunt ok si sigure, pune pe ele!

| Lucian1096 explică (pentru Drimmero):

Da, sunt bune rau..si sigure. Tu joci ceva maine?

| Drimmero a răspuns (pentru Lucian1096):

Nu mai joc la pariuri, imi place doar sa urmaresc :d.

| Lucian1096 explică (pentru Drimmero):

Ok, noroc si sanatate!

| Hopahopa a răspuns (pentru Drimmero):

Esti cumva si user pe Digi? laughing

| Lucian1096 explică (pentru Hopahopa):

Parcalaughing, de ce?

| Drimmero a răspuns (pentru Hopahopa):

rolling on the floor))) Am intrat si pe digi, de ce?

| Drimmero a răspuns (pentru Lucian1096):

Multa sanatate si tie! Salutare!

| Hopahopa a răspuns (pentru Drimmero):

Ai intrat? Esti user vechi pe acolo laughing Adica te tot vad si pe acolo...

| Drimmero a răspuns (pentru Hopahopa):

Posibil sa mai aiba cineva nick-ul asta, nu stiu daca sunt singurul cu nick-ul asta, intram inainte mult!

| Hopahopa a răspuns (pentru Drimmero):

Posibil si asta, daca te mai vad te salut si acolo happy
Numai bine! Salutarewinking

| Drimmero a răspuns (pentru Hopahopa):

Salutare!

| Ioscaa1 a răspuns:

Ba copile, cand te vede aia de la casa de pariuri, nici nu te mai intreaba cati ani ai, direct te da afara.

| Lucian1096 explică (pentru Ioscaa1):

Ce copil ma?laughing Am injurat cumva? Am 20 de ani, stai linistit si pun de mult timp la pariuri...te-a pus cineva sa raspunzi tu? Suntem in Romania, am uitat.

| Ioscaa1 a răspuns (pentru Lucian1096):

Acuma cateva minute aveai o poza cu 2 copii, in fine la ce intrebare ai pus, sigur nu ai 20, Bafta.

| Lucian1096 explică (pentru Ioscaa1):

Ok, bft!

| Hopahopa a răspuns:

Koln-Bayern M. 2
Eintracht F.·Hannover- GG
Wolfsburg·Darmstadt-1
Gijon·Atl.Madrid -2
Feyenoord·De Graafschap-1
Sporting L.·Arouca-1
Setubal·Porto-2
Stiu ca sunt mai multe meciuri dar faci ce vrei, ai cota 10 facuta din meciurile astea care sunt majoritatea sigure, la GG-ul ala l--am luat asa fiindca ambele sunt la retrogradare si vor juca ofensiv fiindca joaca cu o contracandidata deci pe asta merg eu cand zic GG( acum tu faci ce vrei ca sunt banii tai)
Daca nu vrei sa pui ala mai cauta 3-4 meciuri cu cota 1, 20-1, 30 si punele in loc. Bafta!

| Lucian1096 explică (pentru Hopahopa):

Sunt bune meciurile, mersi frumos. Da, se dau multe goluri in Germania, si gg mai mereu, ce zici de Steaua-2, Atl. Madrid-2, Tottenham 1/1 3+, si mai era un meci.

| Hopahopa a răspuns (pentru Lucian1096):

ATM ti l-am pus si eu, pe liga 1 nu bag iar la Spurs daca chiar vrei sa il pui ca sa iti maresti cota eu zic sa pui PsF1, fiindca in Anglia sunt destul de imprevizibile echipele din subsolul clasamentului(de aceea e si asa atractiv PL) PsF1=conducee Spurs la pauza sau final.

| Lucian1096 explică (pentru Hopahopa):

Da, dar ai vazut si aseara Spurs ca nu prea a vrut mai deloc victorie sau ceva aseara. Cred la campionat.dar e duminica meciul, le pun pe acelea boss. Cota frumusica, cota de 8, 20.

| Hopahopa a răspuns (pentru Lucian1096):

Spurs nu mai aveau sanse la calificare si in plus ei mizeaza tot pe camionat fiindca in sezonul viitor le va fi destul de greu sa prinda UCL mai ales ca vine Mourinho la United, Guardiola la City, Conte la Chelsea, Kloop se acomodeaza in Premier League, o sa fie bataie mare pe locurile 1-4 si nu o vad pe Spurs intrand acolo, mai ales ca poate isi vor vinde si 1-2 jucatori.

| Drimmero a răspuns (pentru Hopahopa):

Si vesnicul Wenger ramane la Arsenal!