| Andrei900Boss a întrebat:

De abia am cumparat jocul gta 5 si imi da
Ce sa fac?

the rockstar update service is unavailable code 2020 Plase try again later or check the gta online status page for maintenance and outage notifications

8 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Incearca sa redenumesti folderul "Social Club", apoi cand incerci sa intri din nou in joc, e posibil sa redescarce update-urile si sa mearga.

On PC: In your PC's "Documents" folder (C:\Users\YourUserName\Documents by default), delete or rename the "Social Club" folder. The files will be redownloaded the next time you start the game.

| Andrei900Boss explică (pentru NLS):

Pai cum nu imi poti da un video facut de tine?

| Andrei900Boss explică (pentru NLS):

Pai cum nu imi poti da un video facut de tine? l-am descarcat direct de pe steam.

| Andrei900Boss explică (pentru NLS):

O intrebare il am pe steam, cum naiba pe C eu l-am bagat pe D nu pe C unde e Windows.

| NLS a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Daca te-ai fi uitat bine, ai fi vazut ca nu e calea jocului, ci calea spre My Documents.
Stergi Social Club din My Documents.
Ce-i atat de greu?

La fratele meu a mers mai demult varianta asta, eu nu am jocul sa pot testa acum.

| Andrei900Boss explică (pentru NLS):

1. nu am jocul pe DVD
2. il am pe steam
si 3. eu nu am social pe Documents il am pe D: si daca il sterg poate sa-mi faca tot figura aia si sa nu spui ca il am piratat am jocul legit de pe steam codul de activare permanent. pe cont!

| Andrei900Boss explică (pentru NLS):

Aaa si sa nu uit eu m-am uitat la toti de pe video sunt 2-3 video-uri de pe Youtube sau 4 maxim nu stiu cat e dar nimic. am facut exact ca in video nimic nu functioneaza.

| Andrei900Boss explică (pentru NLS):

Am uitat ceva si o data instalat jocul dupa steam se va instala si social club. nu stiu de ce imi da error.