| AlinDaniliuc a întrebat:

AJUTOR.Am cumparat GTA 5, pe care am dat o gramada de bani si mi-a dat un fel de eroare. scrie asa :The Rockstar Game Service are unavailable.Please try again later orcheck the GTA Oline. Status page for maintenance and outage notifications:https://support.rockstargames.com/hc/article/20042.

Va rog ajutati-ma sa rezolv problema. Trimiteri un raspuns cu psi care trebuie sa urmaresc sau un video.CE DORITI NUMAI SA SE REZOLVE PROBLEMA

5 răspunsuri:
| WarriorCat a răspuns:

E din cauza jocului, sau ai fost inselat cred thinking

| TheAndi22 a răspuns:

Ai cumparat jocul in versiune digitala sau pe CD?
Trebuie sa fi conectat la internet cand joci!

| AlinDaniliuc explică (pentru TheAndi22):

Am cumparat pe sd, era totul in regula (sigelata, totul la locul ei,)nou.lam instalat si apoi mi-a aparut asta.imi apare un un link, cancel si retry.pe acest link am facut inscrieria pe un cont gta 5, sa fac un cont.Am incercat fuarte mult dar nimic. Ceva trebuie sa fac pe linkul acesta dar nu stiu ce.

| TheAndi22 a răspuns (pentru AlinDaniliuc):

Daca te-ai conectat la internet si nu merge incearca asta https://support.rockstargames.com/......Characters
Si spune-mi cum te cheama pe Social Club.

| AlinDaniliuc explică (pentru TheAndi22):

Pai pe Social Clab ma numesc AlinDaniliuc.Acest link imi arata sub eroare ( https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/200426246 ). Cred ca trebuie sa intru in acest link si sa fac ceva, dar nu stiu ce..Pe acest link scie GTA Online Server Status -- Latest Updates Please stay tuned to this page for the latest GTA Online server status updates. The status boxes above will be updated whenever there are known issues entering or staying connected to GTA Online, so you can keep informed during outages or scheduled maintenance periods.