| xXAlphaXx a întrebat:

Este adevarat ca maine, 9 mai, vom avea liber?

Răspuns Câştigător
| G2225hda a răspuns:

Azi e 9 Mai.Mai uita-te si tu in calendar.Si nu vom avea liber daca te referi la scoala

| xXAlphaXx explică (pentru G2225hda):

Ups,se pare c-am gresit datalaughing

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Maine e 10 mai, si nu v ati saturat de cersit zile libere? abia sa terminta vacanta si numai intrebari cu liber pe 9 mai vad

| xXAlphaXx explică (pentru suntserios):

N-am cersit! Doar am intrebattongue

| xXAlphaXx explică (pentru suntserios):

Is si eu nerabdator pana la vacanta de vara! Mai avem o luna jumatecrying

| G2225hda a răspuns (pentru suntserios):

Scuze ca te corectez la,, v-ati'' si,, s-a''.Se pare ca tu nu te-ai saturat de vacanta.De atatea zile libere scrii si gresit.

| G2225hda a răspuns (pentru xXAlphaXx):

Merci de fundahappy

| Mihaela2710 a răspuns:

Azi cred ca ai aflat... happy Nup =D