| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune unde trebuie sa pun CAPTCHA la yahoo mesanger? Cineva a vrut sa intre pe YM si nu a stiut parola si mi-a blocat YM pe Y mail pot intra nu mi-a schimbatparola dar pe YM nu pot intra si mi-a zis cineva ca trebuie sa scriu asta in yaoo mail CAPTCHA dar nu stiu unde daca ma puteti ajuta va rog frumos

1 răspuns:
| macelarul01995 a răspuns:

Salut castiga bani cu acest joc (simulator economic)primesti 10 Ron la inscriere http://www.virtconomics.com/recruit/4lg93k7lbaynmnktwupy