| IMaxYmuSI a întrebat:

imi puteti spune va rog ce trebuie sa fac ca sa pot pune in stand by laptopul(Acer aspire 3680). Inainte puteam dar dupa ce mi-am reinstalat widowsul nu mai pot dar am nevoie de comenzilede la butoane alcatuite din (Fn+butosnele pe care arata cu albastru).Va roog chiar am nevoie de aceste comenzi.

1 răspuns:
| TeodorL a răspuns:

Il poti seta de la Power Management sa se puna singur in StandBy. Daca vrei neaparat sa iti functioneze toate butoanele de pe tastatura, trebuie sa instalezi driverele dedicate laptopului pe care sigur le gasesti pe site-ul de la Acer.
Mai poti sa il pui pe StandBy de la butonul de Start.