| GraveDigger91 a întrebat:

Salut TPU! În cât timp ajunge o scrisoare recomandata,din Germania (Meppen) în România (Bucuresti)? A fost trimisa pe 5, în regim prioritar (nu știu cu ce companie probabil cu DHL).
Sunt șanse sa ajungă pana pe 13 săptămână viitoare? Dau funda!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod normal trebuie sa ajunga in 3 zile, asa ca o s-o primesti maine sau poimaine, in mod sigur inainte de 13 septembrie.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

3 zile.

| just4ubr2015 a răspuns:

Cu posta romana astept o scrisoare din 1 iulie si suntem in sept asa ca sanse slabe ai sa o mai primesti si cu dhl e cam la fel