| AndreiNegru a întrebat:

in gta 5 online daca faci glitch in online poti primi ban? Am vazut ca e un glitch pe plaja in care te poti baga in statuie sau ceva de genul si daca trag playerii de pe plaja in mine nu ma vad sau daca ma vad nu ma nimeresc cu gloante. Dureaza 2-3 secunde intri cu motorul in statuie si te protejeaza statuia deci daca sunt playeri pot face asta sau primesc ban pentru glitch?

2 răspunsuri:
| Mmaannuu111 a răspuns:

Dacă ai descoperit un bug anunță un admin sa l rezolve scriptetul. Sunt sigur că dacă ai anunțat un admin că ai descoperit un bug nu ti va da nimeni ban

| AndreiNegru explică (pentru Mmaannuu111):

Nu anunta nimeni deci de ce sa nu fac glitch.