| anonim_4396 a întrebat:

La noi la scoala diriga este directoarea scolii. Ea a inventat un ***** de caiet in care ne scriu profesorii (si le place foarte mult sa o faca) cand nu suntem cuminti. Pe noi daca suntem scrisi de 3 ori ne scade -1 media la purtare. Profa de mate m-a scris 1 data ca m-a intrebat un coleg ceva la tabla si i-am raspuns si m-a scris ca cica nu iau notite, dar eu am scris tot.La dirigentie noi mai glumin etc. si nu mi-am dat seama ca era diriga suparata. Noi am scris de pe tabla hora unirii si doamna a vazut ca nimeni nu o stie. Eu nu stiam cine a scris-o si a zis ca daca stim cine e Vasile Alecsandri. Eu (nu stiu de ce naiba nu ma pot abtine sa zic ceva mereu) am zis in gluma : "Era cascador nu?laughing" pentru ca multi la dirigentie sau chiar si la alte ore prin care si fizica cativa colegi :O:O (va dati seama la fizicastraight face) mai glumesc asa si nu le face profa' nimic si m-a scris. La mate aia are ceva cu mine mereu se uita la mine sa vada daca respir si ma scrie dar cand altcineva vorbeste nu scrie.Sunt scris de 2 ori deja! Ce sa fac sa nu ma mai scrie crying? P.S : colegii mei mereu ma striga in ore si ma innebuneste profa cu "IGNORA-I!" nu-i asa usor...Dau funda si scuze daca am gresit ceva.

2 răspunsuri:
| traxter a răspuns:

Stai ca un ratat in banca, nu mai raspunde nu mai fa nica si gata...
Pana cand va vedea si diriginta ta ce p*****a e fa asa.
Si zi-i ca nu raspunzi fiindca daca raspunzi gresit te trece acolo.
Adica nu stiu frate, foloseste-ti instinctul laughing

| lologfo a răspuns:

Poi nu ii baga in seama si igorai si incearca sa fi atent la ore! si noi avem un astfel de caiet in clasa