| Andrei900Boss a întrebat:

ma poate ajuta cineva cum scot jocurile ignorate si bagate si e in colectie? Nu imi mai apare sa le scot jocurile ignorate adica de mers merge dar e negru, jocurile sau nu stiu cum sa explic. Intelegeti ca jocurile sunt ignorate si sunt in colectia mea. Acum cum fac sa le scot de la ignor? Cum arata un joc ignorat asa e si la mine dar e in colectia mea si nu le mai pot scoate de la ignor. Eu pot sa le ignor si le pot scoate dar daca sunt in colectia mea nu le mai pot scoate sau cumparate si mers merge.

2 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Despre steam vorbesti?

| Andrei900Boss explică (pentru cfrtobias):

Da ca sunt ignorate si am jocurile cumparate si unele care le gasesc free.