| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu pot scoate la imprimanta? imi apare ca trebuie sa salvez documentu si de cate ori vreau sa-l scot tot trebuie sa-l salvez si nu merge deloc.Care ma ajuta si pe mine? Va roog ca am nevoie de documente urgent!

3 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Documentele(referate, scrisori, etc)gasite pe internet le salvez intr-un folder in calculator si de acolo intru in ele dau "print"(vezi iconita din bara de sus)si gata.Asa e la mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salveaza pe orice ce vrei tu sa tragi la imprimanta ex.:my documents-complayer. dai click de dreapta pe document si dai "save " sau "coppy" daca dai save salvezi unde vrei tu.pana si pe ecranul calculatorului, daca dai coppy e mai greu. trebuie pentru coppy sa ai imprimanta de calitate! in primul rand trebuie sa scrii pe orce foaie libera(DIN CALCULATOR)dai print \1mod\sfat \\\verifica tusul happy :* tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imprimimanta nu merge pentru ca nu mai are cerneala