| Andrei2121 a întrebat:

Mi-a scapat tableta pe jos si s-a spart.Deci nu stiu cum sa va spun se vede crapata dar nu se simte crapatura cand pun mana.Presupun ca nu s-a spart geamul ala ci doar Display-ul.Nu mai conteaza, intrebarea mea este daca merita sa o mai repar.Eu va intreb daca mai merita pentru ca e o tableta destul de slaba si am luat-o de blackfriday la 200 de lei.

P.S Tableta se aprinde, dar nu merge touch-ul.
P.S.2 Asta e tableta:http://www.emag.ro/......EJ4GNBBBM/

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Doar displayul te costa 200 lei, deci nu se merita.

| gabieagle999 a răspuns:

Nu prea merita. Eu zic ca mai bine iei una noua.Si apropo reparatiile pot costa mai mult de 200 ron.