| Quu a întrebat:

Mi-am luat de curand un Nokia Asha 302 si as vrea sa instalez cateva jocuri java pe el fara sa iau un virus de telefon care sa strice softul.
Stiti o modalitate de a scana fisierele jar si jav? ..cu antivirusul de la calculator merge?

P.S:Am cautat antivirus pentru mobil dar am gasit numai fake-uri si trail-uri.

3 răspunsuri:
| panther2007 a răspuns:

Incearca sa cauti jocuri pe site-ul wap.tegos.ru

| RazvanelStefanel a răspuns:

In primul ran daca ai usb intra pe jocurijava nau niciun virus ca lear detecta calculatorul daca nai intra pe wapcorn ai de toate pe el

| doinitza1304 a răspuns:

Merge cu www.tegos.ru ca am incercat si eu acum 2ani.