| Flaviaa10 a întrebat:

Mi-am luat un telefon asha 201 si am cautat sa downloadez niste jocuri GRATIS, dar nu am gasit nimic. Daca ati putea sa-mi dati niste site-uri de unde sa pot downloada jocuri GRATIS pentru acest telefon.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.De aici:
http://www.umnet.com/mobile-games/0-5636-0-Java_320x240_games-0

Ori descarci jocul din calculator apoi il tranferi in telefon prin cablu usb sau de pe internetul telefonului.Si eu de aici descarc jocuri si nu am probleme. Bafta

1 răspuns:
| spaghetty a răspuns:

Wapdam,waptrick,wapcorp,getjar