| Andrei_9897 a întrebat:

Oare merge Fifa 12 e Samsung galaxy mini? Adica pe Android? Daca merge spuneti-mi va rog versiune androidului pe care poate rula.

2 răspunsuri:
| Edynhooo a răspuns:

Buna, eu ti-as sugera sa instalezi pe telefon PES12 si nu fifa! Fifa nu gasesti gratis pe net si nici nu stiu daca merge dar PES12 merge sigur! Eu am Samsung galaxy fit(e exact ca si mini dar are camera de 5M). In concluzie PES12 ar fi o alegere inteleapta!

| Andrei_9897 explică:

Stiu ca merge PES 12 pe Samsung galaxy mini, dar eu unul prefer mai mult Fifa 12 de aceea si intrebam happy