| Iamvaliq a întrebat:

stie cineva daca de pe pc garage pot cumpara mai multe piese cu rate fara dobanda? E vorba de o suma de 3300 de lei.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ai salariu bun poti

| mihai69 a răspuns:

Poți cumpăra oricât în limita sumei maxim disponibile pe cardul tău de credit.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Cit de greu o fi sa ii intrebi direct? Sau macar sa te uiti pe site? Ai o sectiune mare cit China privint platile aici - https://www.pcgarage.ro/info/

| AlexElektro1987 a răspuns:

Poti plati si in rate. Daca intrii pe site-ul lor la sectiunea "Info", iti scrie acolo in functie de ce card ai ( de la ce bancă ), in câte rate poți achita produsele pe care le cumperi.