| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva un program pentru telefoane (nokia) care iti arata cati mb de internet consumi/ai consumat?

Răspuns Câştigător
| kakolukia a răspuns:

Nu stiu daca exista un program pentru asa ceva dar incearca sa suni la 332(e gratis) si vei primi un mesaj cu cati mb ai. Nu iti arata cati ai consumat si inca un dezajantaj : daca tu intri acum pe internet si stai sa zicem o ora apoi cand iesi si suni la 332 nu iti va arata cati ti-au mai ramas, iti va arata ziua urmatoare pe la ora 07:00. Totusi mai bine decat sa nu stii deloc...
Sper ca te-am ajutat big grin!