| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefoane similare cu nokia e90 stiti?

Răspuns Câştigător
| sqwizzz a răspuns:

Pai daca te referi la telefoane cu tastatura qwerty : Nokia 97, Nokia C6, Nokia E7, Sony Ericsson Vivaz pro, Sony Ericsson Xperia X10 (sau X10 mini pro), LG KS360, Samsung B3410 Corby Plus, Samsung B3310 Nox, Samsung S5330 Wave 2 Pro, Motorola Milestone, HTC Desire Z, HTC Touch Pro... big grin... funda happy

1 răspuns:
| filipm2001 a răspuns:

Salut!
Daca te referi la un telefon destept care se deschide in doua (are tastatura culisanta QWERTY, as putea sa-ti dau mai multe recomandari: Motorola FlipOut, Nokia C6, Sony Ericsson U8i Vivaz, Samsung i5510 Galaxy, Acer P3000, HTC 7 Pro, Nokia N97 mini, etc. Le gasesti aici in lista: http://goo.gl/mnPGR. Toate sunt smartphone-uri cu tastatura culisanta QWERTY. Iti recomand sa citesti opiniile cumparatorilor care l-au utilizat deja, sa vezi avantaje dezavantaje. Transportul e gratis si plata se poate face si la livrare, deci nu costa nimic in plus.
Succes;)