| stefstefansteff123 a întrebat:

știți cumva vreo firma ce poate personaliza scaune de gaming? Gen eu le dau o poza cu un logo iar ei o pot pune pe scaun?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde de multi factori: materialul suprafetei unde sa se aplice logo-urile, pozitia acestora, complexitatea (numarul culorilor) logo-ului.

Daca doresti imprimare care sa se imbibe in material, durabil (ca in tricouri) atunci te sfatuiesc sa cauti firma de publicitate care se ocupa si de SERIGRAFIERE (imprimare prin sita), mai ales daca logo-ul este cu o singura culoare si trebuie imprimat pe multe scaune.

Pentru logo-uri cu multe culori se pot folosi autocolante, dar trebuie sa faci si rezerve suficiente, fiindca se strica relativ repede de la frecare. Asemenea imprimari poti face chiar si tu pe coli autocolante care se gasesc si in papetarii, cu imprimante obisnuite (color sau alb-negru).

| varsanofie a răspuns:

Salut, dorești cu atocolant? dacă da. poți intra pe https://adhouse.ro/, ai nr. de telefon, email. good luck!

| alexandramaria78 a răspuns:

Poti apela cu incredere la www.armeanu.ro Ei ofera servicii profesionale de branding, design grafic si logo. Ii recomand cu incredere!