| MeMe123 a întrebat:

SALUT TPU! Sunt abonat la RDS-RCS si am internet prin cablu, as vrea sa iau de la ei un router wireless... se poate? Trebuie platit ceva in plus la abonament? Vreau multe detalii! Multumesc anticipat dau funda raspunsului care ma ajuta happy

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Du te la primul magazin de electronice si ia ti un router. gasesti si la 80 ron nu te mai complica cu astia de la RDS

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia un router de la magazin. Nu mai platsti nimic la abonament.

| NmHiM a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa intrebi direct la ei, nu? De obicei sa da in custodie si trebuie sa platesti o anumita suma in plus la abonament, lunar.Dar cum fiecare firma are politica ei...te sfatuiesc sa iei legatura direct cu reprezentatii acestei firme.