| Killer2012 a întrebat:

va cer din nou ajutorul.
Am o problema cu internet explorer.
Cand Incerc sa deschid internet explorer apare cateva minisecunde pagina si apoi dispare si am incercat dezinstalarea si reinstalarea si tot asa face va rog frumos sa ma ajtati.

2 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Păi dacă te mănâncă-n... vorba aia. Ia de de aici google chrome și lasă prostia aia de internet explorer.
https://www.google.com/chrome

| AndreiP98 a răspuns:

Internet explorer? Serios straight face...Nu-l mai folosi, e praf. Roaga pe cineva sa-ti trimita installul de la chroma sau mozila sau opera sau orice alt browser.