| WeaponGirl a întrebat:

Am o problema...la toate iconurile de pe desktop imi apare Internet Explorer iar cand dau click pe ele nu se deschid, am incercat sa pun la fiecare program iconul lui dar cand dai open with... se schimba la toate programele iconul crying ce as putea sa mai incerc? funda pentru cel mai bun raspunswinking

Răspuns Câştigător
| TaskForce141 a răspuns:

Este o problema de instalare in principu mai poate sa fie acunse fisiere de catre un virus sau de catre o persoana care a acesat computerul ceea ce a dus la imposibilitatea de citire a fisierelor selectate ( depinde de windows) solutiile ar fi:
1.Reinstalarea windowsului (orice tip)
2.Starea din Panou de control\ Folder options (Doar pentru, Windows xp)
3. O scanare completa a sistemului de catre un antivirus (sugerez Avira, Avast si Norton)
Baftahee hee