| Eu500 a întrebat:

Voi ce credeti, care tableta este mai buna Samsung galaxi tab 2
sau ipad 4, eu zic ca ipad 4 voi?

Răspuns Câştigător
| tuddtudor114 a răspuns:

Salut! Eu am Samsung galaxy tab 2 si pot sa zic ca sunt multumit dar iPad 4 are camera mai buna si alte avantaje... Depinde de sistemul de operare care iti place(Android sau Apple). Cred ca iPad 4 ar fi cea mai buna alegere. Sper ca te-am ajutat. O zi buna!

2 răspunsuri:
| Mable009 a răspuns:

Eu zic ca cea mai buna este Samsung galaxi ipad iphone si astea sunt numai pentru fiteeste acelasi lucru doar ca la fiecare aplicatie de la ipad (appstore) trebuie sa platesti orice joc sau ce vrei sa instalezi.dar la magazin play sistemul android de la celalte telefoane tablete sunt foarte multe jocuri gratuite.eu zic ca Samsung galaxi este cel mai bun

| mAkeR a răspuns:

Samsung Galaxy Tab 2. Nu da banii pe Ipad 4 ca este scumpa.

Daca vrei o tableta buna la un pret okey (este mai buna ca Galaxy Tab2 in jocuri alege

Google Nexus 7

Vonino Primus 96HD (foarte buna tableta)

Bafta.