| 1Bogdan7 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un cod PaySafe. Am gasit un magazin langa casa mea ce are automat PayPoint si i-am spus la vanzatoare sa imi dea un cod paysafe de 25 de lei. Ea mi-a spus ca nu stie ce e ala si nu a mai auzit niciodata de asa ceva. Stiu sigur ca exista acolo paysafe ca arata si pe site si scrie si pe usa magazinului. Ce ar trebui sa ii zic sa fac sau ce ar trebui sa fac sa imi iau codul paysafe? Ea m-a intrebat ca unde sa intre, in reincarcari..., etc. FUNDA!

1 răspuns:
| NumeleDeUtilizatorTrebuieSaNuDepas a răspuns:

Dacă există aparat tinere domn poți să îți iei și singur. Doua taste acolo de bunghit și găsești tu ce-ți trebuie. Voi tinerii oricum va nașteți învățați cu toate. Hai noroc sper să îți iasă. Doamne ajută!