| haryH a întrebat:

Vreau sa stiu totul despre telefonul LG T385.Ce aplicati aveti pe el,ce jocuri, ce poate face. Vreau sa stiu tot ce poate! Apreciez toate raspunsurile dar as vrea si de la cineva care are sau a avut. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Iulia295 a răspuns:

Salut! Am si eu un LG T385. Are 2 jocuri, are WI-FI, are cronometru, convertor de unitati, repotofon, ora pe glob, merge sa vezi video pe youtube, are comunitati Twitter si Facebook, messenger, Bluetooth, memento, radio FM, camera foto, nu e dual-sim. Lam scapat odata pe jos si s-a cioplit un pic (a fost prima scapare), deci nu sunt prea rezistente.