| AdelinGrigorescu a întrebat:

Salut tuturor! Am un Htc One X, cu android 4.2.2, si am o problema la sunet se aude distorsionat. Bateria la fel se consuma cate 3-4% odata, si semnal la wireless nu prea am asa cum ar trebui. Dupa mine problema ar fi softul voi ce credeti? Am cautat tot felul de tutoriale sa ii instalez androidul official 4.0.4 si nu am reusit.Nu ma deranjeaza, pentru ca Sense 5 arata foarte bine, dar as vrea sa nu mai am aceste probleme. Multumesc!

1 răspuns:
| dan7681 a răspuns:

Iti recomand sa il duci la un service autorizat, ei se pot ocupa de el.