| mafiotuXXL a întrebat:

unde gasesc pentru mecanica sa invat pentru mecanica teorie (Ptr MAsini, Tiruri si Tractore ) Sa invat un pick de mecanica lasati un link ca imi copiezz eu si imi scot la imprimanta [-o< da Sa fie Dtealiat tot frumoss daca se poate nu vreau pe sarite si alte magarii nu imi pasa cat este de lung ca le scot la imprimanta
si sa fie cat mai detaliat cu tot ce este legat de motor si tot bine de masina Dau fundita
PS:dau fundita la cel mai bun Raspuns

1 răspuns:
| stefi9325 a răspuns:

Pe net