| canazar94 a întrebat:

Salut,vreau sa cumpar o masina si sa o fac taxiu,care are idee ce trebuie sa fac pas cu pas? si din ce an trebuie sa fie etc, tot tot

2 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Iti trebuie licenta. Astea sunt in numar limitat, sunt deja date, asa ca se obtin greu. Iar daca ai masina si licenta, poti sa bagi masina la o firma, sa angajezi sofer si el o sa iti dea zilnic banii de plan.

| canazar94 explică:

Are tatal meu firma, inregistrez la el sa bage, da ma intereseaza cata junge autorizatiile unde trebuie sa ma duc ce trebuie sa cumpar si ce trebuie sa fac.