| Teogmp a întrebat:

Salut,

Vreau sa primesc un colet prin Posta Romana.Ce trebuie facut ca sa nu ii trimit adresa mea de domiciliu? Ce date sa ii dau? II dau oficiul postal si cei de la posta ma contacteaza cand primesc ceva anume pe numele meu?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Indici oficiul postal, expeditorul il pune post-restant la oficiul respectiv si apoi te interesezi cand au primit coletul, la 2-3 zile de la data cand expeditorul l-a predat la posta.