| anonim_4396 a întrebat:

Salut1! Pentru cei care au intrnet pe telefoane! cind incerc sa ma conectez ini apare asta:
[[esec la conectare la internet. verificarea certificatului de server a esuat. verificati setarea datei pentru dispozitivul dumneavoastra. ]] de ce nu >merge?? dau funda?

1 răspuns:
| LoveeMakeup9 a răspuns:

Trebuie sa iti instalezi ceva chestie [nu stiu cum se instaleaza] la care sa ai acces la Internet si alte chestii cum ar fi Google sau Youtube din astea. Sper ca te-am ajutat. P.S. Ar trebui sa vorbesti cu cineva care se pricepe la chestii de-astea. PA!