| mafiaa a întrebat:

Am un Nokia 2700 clasic. Cand incerc sa ma conectez la internet prin opera(e brawser-ul telefonului, nu e descarcata de mine) imi zice "esec la conectarea la internet" "Verificarea certificatului de server a esuat. Verificati setarea datei pentru dispozitivul dvs. Faza interesanta e ca "home" merge, Orange wap etc. Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| ionutzwk a răspuns:

Suna la *100diez si dai la 7 si la setari automate si apooi setari internet.

| mafiaa explică:

Am incercat! Netul imi merge dar nu merge opera, care e brawser-ul telefonului.