| CristiEND a întrebat:

Salutare, acum ceva timp gasisem un site destinat descarcarii videourilor de pe YT. Sunt multe site-uri dar ala era cel mai bun. Era in felul urmator :
Cautai video-ul direct pe acel site, nu trebuia sa mai dai copy&paste al link-ului.
Puteai descarca si video si convert mp3.
Era foarte simplu, fara reclame fara nimic.
Stie cineva acel site sau unul asemanator?

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu cunosc, dar cu Linux cu interfața Gnome din Gnome software ai downloader pentru YouTube. Atât că e cam lent.

| Brizbriz a răspuns (pentru doctorandus):

Nu downloader-ul e lent
YT au facut ceva special
inainte luam cu Youtube-dl cu 4-5MB/s acum iau cu 65KB/s si e acelasi program
iar chestia tine de faptul ca ei vor sa iti bage pe gat YT premium, care permite si download