| Rici95 a întrebat:

Am uploadat un videoclip de la Selena Gomez -Who say's doar ca am scris si versurile pe videoclip. dupa ce l-am uploadat doar eu il pot vedea si imi spune ceva de copyright ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Incarci din nou videoclipul dar schimba-i denumirea la melodie care este in format mp3! Scrie orice acolo si apoi lipeste-o de clip!

| Dash a răspuns:

Cred ca iti spune "Copyright infringement" asta inseamna ca nu ai voie sa postezi videoclipul fiindca astfel incalci drepturile de autor.