| FlorinSalamNr1 a întrebat:

As vrea sa deschid un nou server de minecraft si as vrea sa stiu unde il pot gazdui gratis pe termen nelimitat si sa nu aiba lag mare.Dau funda+vot!

5 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

La tine pe calculator... in alta parte nu o sa iti dea nimeni gratis.
banda de trafic si curentul costa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe termen nelimitat poti foarte usor sa-ti faci calculatorul tau ca server. Nu te costa nimic si nici lag mare nu are. Depinde si ce net folosesti.

Oriunde ai incerca sa-l hostezi, te costa. Nu ai ce face. Dar nu costa mult. Am impresia ca e vreo 5-6 euro pe luna.

Sper ca te-am putut ajuta!

| FlorinSalamNr1 explică:

Am incercat dar cand pornesc sereverul la online mod e pe true si cand il dau pe false se schimba singur inapoi si nu pot juca cu minecraft cracked

| merimaree a răspuns:

Trebuie sa ai si alt e-mail

| FlorinSalamNr1 explică (pentru merimaree):

Pai ce treaba are e-mail-ul cu serverul?