| NutzuStef a întrebat:

Salutare, cine ma poate ajuta cu 150 invitatii de nunta intre 2-3 lei? in Iasi

4 răspunsuri:
| Levente a răspuns:

Https://www.bia-pitesti.ro/invitatii-nunta/
1.30*150 = 195 + curierul / posta = 220 lei

| Clorox a răspuns:

Http://www.happycards.ro/c/8-invitatii-ieftine
Daca vrei ia-ti de pe net;)

| DanaMaracineanu a răspuns:

Buna! Ce pot eu sa-ti recomand foarte, foarte avantajos, sunt invitatiile de nunta de la Mandiva, sora mea si-a luat anul trecut, iar in toamna asta are nunta. Cauta invitatii de nunta mai ieftine, cu care sa se incadreze in buget, ca si asa are o gramada de cheltuieli acum, cu nunta. Vezi ca au modele super, ei si-au luat unele mai elegante, dar poti alege altceva, daca iti place.

Ca sa-ti faci o idee, au dat cam 60 de bani pe invitatie, ceea ce a fost extraordinar pentru ce voia ea. Au si cum cauti tu, intre 2-3 lei, depinde ce model cauti si cat de sofisticat vrei sa fie.

Iti las aici sursa, ca sa vezi ce invitatii au si... sper ca am fost de folos. Va urez "Casa de piatra!", de pe acum!

http://www.mandiva.ro/invitatii/invitatii-nunta/

| SuciuAlex a răspuns:

Aici ai incercat?
http://cutiutacudetoate.ro/categorie-produs/nunta/invitatii-nunta/

Sunt realizate manual si vin direct asamblate.