| cosmyn32 a întrebat:

Salutare!
Cred ca toata lumea s-a uitat la Lord Of The Rings, ei bine, acel actor care joaca in rolul lui Golum (Smeagol), trebuia sa bea ceva ca sa i se poata modifica vocea.

Stie cineva vreo "bautura" care iti poate modifica vocea? O bautura facuta acasa.

1 răspuns:
| DrScheming a răspuns:

Schimbarea de voce nu poate fii facuta cu o "bautura"..acela e doar un film. Poti face operatie da, insa poti sa bei un ou crud pentru o vece mai subtire (unii cantareti fac asta)