| Adr1aNNN7 a întrebat:

La televizor tip plasma, poti conecta cablurile de la un ps2 sai wii (conectare la plasma)? Se poate?

2 răspunsuri:
| Wallker_Allan_1994 a răspuns:

Pai eu detin o plasma de la Watson, iar un prieten mai vine din cand in cand la mine cu wii-ul si merge bine, ii cu cablurile alea galben, rasu si alb, iar fiecare are gaura lui de aceeasi culoare. La ps2 nu te pot ajuta fiindca nu vine nimeni la mine cu un ps2/3.

| EusuntGabii a răspuns:

Eu am conectat cabluri de la ps2..si am fost la cineva care avea wii si plasma si m-am jucat la ea...Deci..merge