| FlorinSalamNr1 a întrebat:

O perioada de timp nu mi-a mers internetul iar acum merge dar cand vreau sa ma joc minecraft si tekkit pe server se opreste conexiunea cu serverul dar internetul inca merge si imi da eroarea conexiune pierduta sau de multe ori o eroare de genul "Java snocket exception.....conection reset... si alte erori din astea.Dau funda mare si vot!

Răspuns Câştigător
| BubblessMc a răspuns:

Aa la tekkit..scuza-ma n-am fost atent la intrebare.La tekkit e din cauza modurilor care sunt bagate in tekkit. Uite fa asa : Click dr. pe destop propietati-setari-si acolo la less dai pe 1280. Sper ca te-am ajutat. Funda?

2 răspunsuri:
| BubblessMc a răspuns:

Sall.FaZa e ca nu e din cauza netului sau a pcu-lui tau.Eo chestie normala, care ti se va intampla o perioadata de timp (1zi cel mult) dupa aceea isi va revenii si iti va merge bine.Cred ca oricarui jucator inrait de mc (minecraft) i s-a intamplat asta cel putin odata. Sper ca te-am ajutat.Asteapta 2-3 ore sau chiar paan maine si sigur iti va merge ca inainte.Sall

| FlorinSalamNr1 explică (pentru BubblessMc):

Pai la minecraft normal nu imi face asa prea des la la tekkit am technic launcher cracked si imi face o data la 5-10 min si joc tekkit de cateva luni si minecraft am deja 1 an

| BubblessMc a răspuns (pentru FlorinSalamNr1):

Aa la tekkit..scuza-ma n-am fost atent la intrebare.La tekkit e din cauza modurilor care sunt bagate in tekkit. Uite fa asa : Click dr. pe destop propietati-setari-si acolo la less dai pe 1280. Sper ca te-am ajutat. Funda?