| nashu40 a întrebat:

Salutare prieteni!
Știe cineva cum se setează pe Facebook, într-un grup, un mesaj de întâmpinare?
Adică în momentul când cineva acceptă invitația și se alătură grupului să primească acel mesaj standard.
Menționez ca intru de pe calculator, nu de pe telefon.
Sau dacă, eventual, știe cineva cum se face acest lucru și de pe telefon, am rugămintea să mă ajute.
Mulțumesc anticipat și toate cele bune tuturor!

1 răspuns:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Pentru grupurile de chat nu exista aceasta optiune. Ce vrei tu sa zici este legat de mesajele automate date de pe pagnile de Facebook atunci cand accesezi chatul, astea exista.