| anonim_4396 a întrebat:

Am fost intr-un grup secret pe facebook si din greseala l-am parasit. Acum daca intru pe site-ul grupului imi spune ca grupul este sters, desi nu e asa. Iar daca ma invita cineva nu imi apare invitatia. Cum pot reintra in grup?
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici: http://www.facebook.com/settings?tab=blocking in dreptul la -> Lista de restrictionari... click pe Editeaza Lista (dreapta sus) -> Persoane si aplicatii blocate -->click pe unblock(deblocare) in dreptul persoanei/grupului pe care vrei sa o/il "deblochezi"... Enjoy! (acum o sa-ti apara invitatia pentru a intra in grup)

| Diana2121 a răspuns (pentru neluL):

Cand am iesit din grup, am dat sa nu mai primesc cereri. Insa daca ma invita cineva scrie: Utilizatorul nu poate fi adăugat
Nu poţi adăuga un fost membru al grupului dacă acesta nu a cerut din nou să se alăture grupului. Ciudat...si daca dau cum ai spus tu, in lista nu imi apare cum ca ar fi blocat. Help me! big grin

| neluL a răspuns (pentru Diana2121):

Dar ce iti apare in lista aia? Tot ce gasesti in acea lista sunt persoane sau aplicatii blocate si trebuie sa le scoti din lista daca vrei accesul la aplicatie sau persoane.

| Danyelutzuu a răspuns:

Habar nam...asta am facut si eu cred, colega mea din clasa a facut un grup, la colegi mei le apare iar mie nu si nu stiu cum sa fac ca atunci cand dau sa il caut nu imi apare