| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, am o intrebare. Daca as vrea sa ma uit la un film care vreau eu cum pot sa conectez pc-ul la tv? Am auzit ca iti trebuie un cablu anume...

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Poti conecta pc-ul la tv printr-un cablu HDMI daca tv-ul permite acest lucru. Trebuie sa te uiti la el sa vezi daca are port HDMI.

| PainTech a răspuns:

Ce porturi ai la pc? Ce porturi ai la tv?

Unele sunt HDMI, altele VGA, altele DVI. Toate sunt standarde diferite.

Dacă poți lăsa o poză.

Răspuns utilizator avertizat
| Pati2500c a răspuns:

Cablu HDMI, il gasesti in mall sau la magazine cu electronice, costa de la 10 pana la 40 lei din ce am vazut